Ceník

Ceník je platný 4.2.2020.

Vstupné - ceny jsou uvedeny vždy za jednu hodinu skákání. V případě zakoupení dvou hodin skákání současně, tak cena druhé a každé další hodiny je vždy AKČNÍ - viz ceník.

Narozeniny - více o nabídce naších balíčků najdete v sekci nabízíme.

Permanentky - jsou přenosné a platí na 1 hodinu pro 1 osobu - jsou platné 6 měsíců od pondělí do neděle a dají se využít ve všech centrech JUMP FAMILY.

Rezervace - individuálních tréninků, oslav narozenin, maskota na narozeniny, školních / školkových výletů, firemních akcí k nám do trampolínového centra prosím provádějte telefonicky skrze naší recepci na čísle: 778 929 778 nebo přes emailem: info.ceskebudejovice@jumpfamily.cz 

Doprovod dítěte mladšího 4 let - neplatí vstupné, tzn. neprovádí rezervaci, platí pouze skákající dítě dle ceníku do 8 let.

Rezervace FREE JUMPING - prosíme rezervujte si svá místa přes rezervační systém na našich stránkách www.jumpfamily.cz/ceske-budejovice/. Bez předchozí rezervace možný vstup je samozřejmě také v případě, že není není aktuálně plná kapacita trampolínového centra Jump Family ČB. 

Doporučujeme příchod min. 15 minut před vaší rezervací.

!!!POZOR!!! V našem trampolínovém centru je nutné, aby každý skákající měl protiskluzové ponožky! Ponožky se dají koupit ve všech velikostech na naší recepci a to za cenu 89,- nebo 119,- . 

 

Přijímáme tyto poukázky/stravenky:

© 2021 - JUMP FAMILY České Budějovice
Husova tř. 686/17a, České Budějovice
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

JUMP Family arény:

Sportovní potřeby a vybavení | NEJLEVNEJSISPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací