FAQ

!!! Dokumenty ke stažení !!!

Komu je jumping určen?

Jsme otevřeni pro veřejnost i profíky! Rozhodně jsme tu pro všechny. Přijďte vyzkoušet!

Mohu dorazit bez předchozí rezervace?

Vzhledem k naší maximální kapacitě doporučujeme provést rezervaci přes náš rezervační systém na našich webových stránkách. Samozřejmě také prodáváme lístky JUMP na pokladně, ale mohou být dlouhé čekací doby, zejména o víkendech, svátcích a státních svátcích, kdy je vyprodán požadovaný časový interval.

Rezervaci nelze provádět telefonicky, přes email, ani facebook.

Jumping u nás i pro děti?

Určitě ano. Podporujeme pohyb dětí, co nejvíc to jde. Proto nabízíme i celoroční programy pro školy, i nejrůznější sportovní kroužky.

Co si vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně, doporučujeme funkční oblečení, požadujeme neklouzavé pogumované ponožky. Ujistěte se, že na těle nebo oděvu nejsou žádné předměty, které nejsou na povrchu trampolíny povoleny, např. šperky, spony, pásy, přezky, mobilní telefony nebo podobně. Vaše kapsy na nohavicích by měly být prázdné.

S sebou doporučujeme pantofle, není vhodné se po areálu pohybovat pouze v ponožkách.

Skákání v džínách není povoleno.

Co se stane, pokud přijdu pozdě?

Samozřejmě, snažíme se odložit čas vaší návštěvy v JUMPu, pokud kapacita dovolí. Pokud však máme plné rezervy, převedení bohužel není možné. V tomto případě můžete využít zbývající dobu trvání rezervovaného času na trampolínách.

Doporučujeme příchod min.15 minut před vstupem na trampolíny, abyste se mohli seznámit s pravidly centra a stihli se v klidu na skákání připravit, skákat začínáme vždy v celou.

Existuje minimální/maximální věk omezující vstup do arény?

Naše doporučení pro minimální věk je 6 let. Podle hodnocení rodičů mohou děti ve věku 4 až 5 let také skákat, ale pouze s dohledem rodiče, který se stará o své děti. Bohužel děti ve věku do 3 let nemohou v hale JUMP z důvodů bezpečnosti a ochrany zdraví cvičit.

V horní věkové hranici nejsou žádná omezení. Pokud můžete přijít, můžete také skočit!

Musí rodiče jako doprovod platit vstupné?

Rodiče, kteří pouze doprovází své děti a neskáčou, neplatí vstup, tudíž neprovádí rezervaci. Rezervace je pouze pro skákající.

Doprovod si může vychutnat nápoje a občerstvení u nás na baru, nebo si jen tak sednout a odpočívat.

Potřebují děti podpis svých rodičů pro návštěvu Jumpu?

Děti do 12-ti let doprovod odpovědné osoby mít musí vždy. Pokud nás bude chtít navštívit dítě ve věku starším 12-ti let bez doprovodu plnoleté osoby, která by za dítě ručila, potřebujeme podpis rodičů na našem formuláři zde, kde souhlasí s návštěvou svého dítěte v našem centru. Tento formulář musí dítě přinést na každou návštěvu našeho centra s konkrétním datem.

Existují slevy pro zdravotně handicapované návštěvníky?

K dispozici jsou slevy pro děti a dospělé se zdravotním postižením, pokud jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P. Cena vstupenky bude snížena o 5% z běžné ceny vstupenky na daný rezervovaný termín. Poznámka k rezervaci: Při rezervaci online musí doprovod nejprve zaplatit běžnou cenu vstupenky. Při příchodu bude na naší recepci vrácena při předložení zdravotního průkazu příslušná částka. Spontánní návštěvníci bez online rezervace zaplatí snížené vstupné přímo na místě, pokud svůj handicap prokážou průkazkou ZTP, ZTP/P.

Jaká je maximální hmostnost skákajícícho?

Maximální hmotnost  110 kg. Vyšší hmotnost není bohužel z bezpečnostních důvodů a bezpečnostních aspektů povolena.

Je nutné nosit v aréně skokanské ponožky?

Jsou požadovány protiskluzové ponožky s gumový vzorkem na chodidle. Tyto ponožky je třeba nosit z bezpečnostních důvodů. Ponožky určené přímo na tento sport si můžete zakoupit u nás v hale JUMP aréna ČB.

Máte k dispozici sprchy a skříňky?

Ano, máme uzamykatelné šatny a skříňky. Klíčky od nich dostanete při příchodu na recepci, kam je po převlečení do sportovního oblečení opět vrátíte. Do arény si klíče z bezpečnostních důvodů brát nesmíte. Po ukončení aktivit si klíče na recepci opět vyzvednete.

Mohu si přinést vlastní nápoje a občerstvení?

Chcete-li uhasit žízeň a zahnat hlad, je pro Vás k dispozici bar s nápoji a občerstvením. Nabízíme široký sortiment studených i teplých nápojů, výborné kávy a různých sladkých či slaných pochutin.

Mohu si přinést do arény cameru?

Ano, můžete, ale nemáte povoleno natáčet /fotografovat, když skáčete. Fotografovat/natáčet vás může doprovod, pokud se nenachází na plochách trampolín.

Je možné slavit v aréně večírek či narozeninovou oslavu?

Ano, můžete u nás slavit. Buď si rezervujete vstupenky pro vaši skupinu, nebo se informujete o zákaznických balíčcích u nás na recepci či telefonicky, pokud si chcete rezervovat nápoje a jídlo. Upozorňujeme, že skákání pod vlivem alkoholu a drog je u nás zakázáno. Takže se zdržte alkoholických nápojů před návštěvou JUMP-u.

Jumping a zdraví!

Pokud trpíte zdravotními problémy, jako jsou astma nebo dokonce problémy se srdcem atd., poraďte se předem s lékařem. Skákání v těhotenství se nedoporučuje.

Upozorňujeme, že skákání pod vlivem alkoholu nebo drog je výslovně zakázáno.

Mohu přivést svého psa do arény?

Z důvodů hygieny a dobrých životních podmínek zvířat bohužel zvířata nejsou povolena a musí čekat venku.

Jak mohu zrušit svou rezervaci?

Rezervaci je možné zrušit na webových stránkách po přihlášení v sekci "Můj profil"  a to do 24 hodin předem.

 

© 2021 - JUMP FAMILY České Budějovice
Husova tř. 686/17a, České Budějovice
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

JUMP Family arény:

Sportovní potřeby a vybavení | MASTER-SPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací