FAQ

Podmínky vstupu do provozovny

Komu je jumping určen?

Jsme otevřeni pro širokou veřejnost i profíky! Rozhodně jsme tu pro všechny. 

Podporujeme pohyb dětí, co nejvíc to jde. Proto nabízíme i celoroční programy pro školy, i nejrůznější sportovní kroužky.

Mohu dorazit bez předchozí rezervace?

Vzhledem k naší maximální kapacitě doporučujeme provést rezervaci přes náš rezervační systém na našich webových stránkách. Samozřejmě také prodáváme lístky JUMP na pokladně, ale mohou být dlouhé čekací doby, zejména o víkendech, svátcích a státních svátcích, kdy je vyprodán požadovaný časový interval.

Rezervaci nelze provádět telefonicky, přes email, ani facebook.

Co si vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně, doporučujeme funkční oblečení, požadujeme neklouzavé pogumované ponožky. Ujistěte se, že na těle nebo oděvu nejsou žádné předměty, které nejsou na povrchu trampolíny povoleny, např. šperky, spony, pásy, přezky, mobilní telefony nebo podobně. Vaše kapsy na nohavicích by měly být prázdné.

S sebou doporučujeme pantofle, není vhodné se po areálu pohybovat pouze v ponožkách.

Skákání v džínách není povoleno.

Co se stane, pokud přijdu pozdě?

Samozřejmě, snažíme se odložit čas vaší návštěvy v JUMPu, pokud kapacita dovolí. Pokud však máme plné rezervy, převedení bohužel není možné. V tomto případě můžete využít zbývající dobu trvání rezervovaného času na trampolínách.

Doporučujeme příchod min.15 minut před vstupem na trampolíny, abyste se mohli seznámit s pravidly centra a stihli se v klidu na skákání připravit.

Skákat začínáme vždy v celou.

Existuje minimální/maximální věk omezující vstup do arény?

Naše doporučení pro minimální věk je 6 let. Podle hodnocení rodičů mohou děti ve věku 4 až 5 let také skákat, ale pouze s dohledem rodiče, který se stará o své děti. Bohužel děti ve věku do 3 let nemohou v hale JUMP z důvodů bezpečnosti a ochrany zdraví cvičit, pro ty máme malou arénu JUMP Klubík.

V horní věkové hranici nejsou žádná omezení. Pokud můžete přijít, můžete také skákat:-)!

Musí rodiče jako doprovod dětí platit vstupné?

Rodiče, kteří pouze doprovází své děti a neskáčou, neplatí vstup, tudíž neprovádí rezervaci. Rezervace je pouze pro skákající.

Doprovod si může zpříjemnit čas u nás výbornou kávou, čajem či se občerstvit jinými teplými ču studenými nápoji a vychutnat si dort, pizzu či další pochutiny, které aktuálně nabízíme.

Potřebuji děti podpis svých rodičů pro návštěvu Jumpu?

Děti do 15 let doprovod odpovědné osoby mít musí vždy. Pokud nás bude chtít navštívit dítě starší 15 let bez doprovodu plnoleté osoby, která by za dítě ručila, potřebujeme podpis rodičů na našem formuláři zde, kde souhlasí s návštěvou svého dítěte v našem centru. Tento formulář musí dítě přinést na každou návštěvu našeho centra s konkrétním datem.

Existují slevy pro zdravotně handicapované návštěvníky?

K dispozici jsou slevy pro děti a dospělé se zdravotním postižením, pokud jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P. Cena vstupenky bude snížena o 30% z běžné ceny vstupenky na daný rezervovaný termín.

Poznámka k rezervaci: Při rezervaci online musí doprovod nejprve zaplatit běžnou cenu vstupenky. Při příchodu bude na naší recepci vrácena při předložení zdravotního průkazu příslušná částka. Spontánní návštěvníci bez online rezervace zaplatí snížené vstupné přímo na místě, pokud svůj handicap prokážou průkazkou ZTP, ZTP/P.

Jaká je maximální hmotnost návštěvníka?

Maximální hmotnost  110 kg. Vyšší hmotnost není bohužel z bezpečnostních důvodů a bezpečnostních aspektů povolena.

Je nutné nosit v aréně skokanské ponožky?

Z bezpečnostních důvodů požadujeme protiskluzové ponožky s gumový vzorkem na chodidle.

Ponožky určené přímo na tento sport si můžete zakoupit u nás v hale JUMP FAMILY Ústí nad Labem za 89Kč nebo 119Kč dle nabídky.

Máte k dispozici sprchy a skříňky?

Ano, máme uzamykatelné šatny a skříňky. Klíčky od nich dostanete při příchodu na recepci za zálohu 50Kč, kam je po převlečení do sportovního oblečení opět vrátíte. Do arény si klíče z bezpečnostních důvodů brát nesmíte. Po ukončení aktivit si klíče na recepci opět vyzvednete.

Sprchy jsou k dispozici pro dámy v dámské šatně, pánské sprchy jsou k dispozici vedle.

Mohu si přinést vlastní nápoje a občerstvení?

Chcete-li uhasit žízeň a zahnat hlad, je pro Vás k dispozici bar s nápoji a občerstvením. Nabízíme široký sortiment studených i teplých nápojů, výborné kávy a různých sladkých či slaných pochutin.

Na narozeninové oslavy je možné si donést vlastní dort, další občerstvení můžete objednat na manager.ustinadlabem@jumpfamily.cz

Mohu do arény přinést kameru?

Ano, můžete, ale nemáte povoleno natáčet /fotografovat, když skáčete. Fotografovat/natáčet vás může doprovod, pokud se nenachází na plochách trampolín.

Je možné slavit v aréně večírek či narozeninovou oslavu?

Ano, narozeninové oslavy jsou udětí velmi oblíbené. Rezervace je možná přes manager.ustinadlabem@jumpfamily.cz. Předtím se podívejte do sekce "Nabízíme", kde máme nabídku oslavy. 

Vše je možné domluvit na míru dle Vašich představ. 

Máme zkušenosti i s pořádáním firemních akcí se zajištěním kompletního cateringu.

Jumping a zdraví!

Pokud trpíte zdravotními problémy, jako jsou astma nebo dokonce problémy se srdcem atd., poraďte se předem s lékařem.

 

Skákání v těhotenství je zakázáno.

Upozorňujeme, že skákání pod vlivem alkoholu nebo drog je výslovně zakázáno.

Mohu přivést svého psa do arény?

Z hygienických důvodů bohužel zvířata nejsou povolena a musí čekat venku.

Jak mohu zrušit svou rezervaci?

Rezervaci je možné zrušit na webových stránkách po přihlášení v sekci "Můj profil"  a to do 24 hodin předem.

Pro zrušení rezervace lze využít emailové adresy info.ustinadlabem@jumpfamily.cz.

Pravidla pro vstup a dokumenty k podepsání

1. Osoba do 15 let - podepisuje Čestné prohlášení do 15 let a jeho zákonný zástupce podepisuje souhlas se vstupem. Rodič (dospělá osoba) musí být přítomen.

Stáhnout můžete zde: Čestné prohlášení do 15 let a souhlas zákonného zástupce

2. Osoba 15-18 let. Podepisuje Čestné prohlášení pro osoby 15-18let a zákonný zástupce podepisuje souhlas se vstupem na daný den.   

S tímto souhlasem může osoba 15-18 let přijít bez dospělého doprovodu.

Stáhnout můžete zde: Čestné prohlášení 15-18 let

3. Zletilá osoba - podepisuje Čestné prohlášení o vstupu na vlastní nebezpečí.

Stáhnout můžete zde: Čestné prohlášení

4. Skupinové rezervace - vedoucí skupiny podepisuje skupinové Čestné prohlášení a každý rodič/zákonný zástupce podepisuje souhlas se vstupem pro jednotlivé dítě.

Stáhnout můžete zde: Skupinové čestné prohlášení

 

 

 

© 2021 - JUMP Family Ústí nad Labem
Jateční 51, Ústí nad Labem
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

JUMP Family arény:

Sportovní potřeby a vybavení | NEJLEVNEJSISPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací