TIP na vánoční dárek: dárkový poukaz do JUMPU!

24. 11. 2019

TIP na vánoční dárek: dárkový poukaz do JUMPU!

Vánoce se blíží a ty si pořád lámeš hlavu nad tím nejlepším dárkem pro rodinu nebo kámoše? Máme pro tebe TIP na dárek, ze kterého bude skákat radostí každý - daruj svým blízkým nezapomenutelný den plný adrenalinu a zábavy v JUMP aréně!

 

A co vás u nás čeká? Více než 1300m2 vzájemně propojených trampolín, adrenalinové a saltové dráhy, lezecké stěny, molitanový bazén, akční hra cageball a spousta dalšího! Rodiče si pochutnají na skvělé kávě a ocení speciální dětské hřiště, kde se bezpečně zabaví i nejmenší špunti, takže ani malý brácha a ségra nemusí zůstat doma!

 

A víš co je nejlepší? Nemusíš se prodírat přeplněnými obchoďáky, abys voucher sehnal. Nově si ho můžeš pohodlně objednat na našem webu! Vyplníš pár políček a za chvíli máš voucher do libovolné JUMP arény v mailu! Nejlepší dárek na poslední chvíli!

 

Přečti si jednoduchý návod, jak na to:

  1. Jdi na https://vouchery.jumpfamily.cz/
  2. Máš představu, kolik by měl dárek stát? Žádný problém - hodnota voucheru je jen na tobě. Můžeš ho nabít na 100 - 1 800 Kč.
  3. Vyber si ze dvou způsobů, jak ho zaplatit - bankovním převodem nebo na recepci nejbližšího JUMPu.
  4. Pokud ti do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, zvol si nejbližší JUMP arénu, kde si voucher vyzvedneš. Na to už není čas? Nevadí, stačí, když voucher vytiskneš. Díky unikátnímu kódu bude platný i v této podobě.
  5. Nezapomeň přidat vzkaz, který se objeví přímo na voucheru! Klidně popusť uzdu své fantazie, jen se musíš vejít do 40 znaků ;-)
  6. Na závěr zadej své jméno, příjmení, telefon a e-mail.
  7. Zaškrtni souhlas s podmínkami a klikni na OBJEDNEJ.
  8. Na e-mail ti pošleme fakturu a voucher s unikátním kódem.
  9. Zastav se pro něj na recepci vybrané JUMP arény, nebo si ho vytiskni a perfektní dárek máš v kapse!

 

Nezapomeň nám napsat na Facebook, jaký měl dárek úspěch a jak jste si to v JUMPU užili!

Sleduj náš blog a Instagram a neuknikne ti žádná z novinek a skvělých akcí!

ZPĚT

Kontakt

JUMP FAMILY s.r.o.
IČ: 01918532
Jateční 51, Ústí nad Labem

www.jumpfamily.cz
info@jumpfamily.cz

Sportovní potřeby a vybavení | NEJLEVNEJSISPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací