Skákáním ke zdraví a lepší fyzičce dětí i dospělých

23. 11. 2019

Skákáním ke zdraví a lepší fyzičce dětí i dospělých

Nebaví vás zdlouhavá cvičení v posilovně? Vaše děti nejsou radostí bez sebe, když se musí honit na hřišti za míčem a tvrdí, že sport není nic pro ně? Vyveďte je z omylu. Existuje sport, který je tak zábavný, že ho mnozí za sport ani nepovažují. Ano, je to skákání na trampolínách.

👆Věděli jste ale, že skákání také velmi prospívá zdraví dětí i dospělých? Přečtěte si o všech výhodách!👌

 

 • Pevnější kosti díky skákání. Při skákání se zvyšuje hustota kostí a ty díky tomu nejsou tolik křehké a jen tak snadno se nezlomí.
 • Skákání posiluje svaly bez rizika poranění kloubů. Odrazem nám rostou svaly, ale neničí se klouby, jako tomu může být při běhu. A navíc, věděli jste, že při skákání spotřebujete o 15 % více energie?
 • Skákání je prospěšné pro naše srdce a oběhový systém. Skákání je velmi efektivní forma tzv. kardio cvičení. Pomáhá snižovat krevní tlak a hladinu cholesterolu a díky tomu máme menší šanci v budoucnu onemocnět některou z nebezpečných srdečních chorob.
 • Skákání zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu těla. Asi jste si už všimli, že skákání vyžaduje schopnost udržovat rovnováhu. Zatímco skáčeme, náš mozek má spoustu práce s tím, aby všechny části našeho těla byly sladěny a abychom při dopadu neztratili rovnováhu a nespadli. Díky tomu se zlepšuje i naše reakční rychlost.
 • Díky skákání se lépe soustředíme. Při skákání se příjemně protáhneme a zlepšíme svou koncentraci. Lépe se nám potom bude soustředit a práce bude efektivnější.
 • Při skákání hubneme. Skákání je skvělé i díky tomu, že při něm spálíme tuky, zbavíme se celulitidy a jsme zase o krůček blíž k vysněné postavě. V současné době, kdy nás na každém kroku straší dětská obezita, doporučujeme návštěvu našich zábavních center zařadit na seznam pravidelných rodinných aktivit. A navíc, děti v pohybu jsou nejen zdravější, ale také šťastnější! 
 • Skákání posiluje metabolismus. Metabolismus je mechanismus, který převádí všechno co sníme a vypijeme na energii, kterou můžeme využít. V průběhu života se ale zpomaluje. Skákání pomáhá tělu rozkládat živiny efektivněji a současně zlepšuje trávení a vylučování.
 • Skákání detoxikuje. Skákání podporuje lymfatický systém, který se stará o odvoz odumřelých buněk, toxinů a dalších odpadů z našeho těla.
 • Skákání zlepšuje spánek. Garantujeme vám, že po oslnivých (a vyčerpávajících) výkonech na našich trampolínách vaše děti nebudou mít s usnutím nejmenší problém. A budou spát, jako když je do vody hodí.
 • U nás můžete skákat po celý rok. Venku se klidně mohou ženit všichni čerti, ale vy můžete v našich vnitřních centrech řádit bez ohledu na rozmary počasí. Ve dne, ale někdy třeba i v noci! Sledujte náš blog, Facebook nebo Instagram a dozvíte se o všech speciálních akcích jako první!
 • Skákání je dobré i pro duševní zdraví. Při skákání se uvolňují endorfiny, kterým se ne nadarmo říká "hormony štěstí”. Zlepšují totiž náladu a snižují pocity stresu. Skákání v našich centrech a špatná nálada prostě nejdou dohromady. A ujišťujeme vás, že úsměvy na tváři vám vydrží ještě dlouho po vaší návštěvě. 

 

Možná jste z různých stran slyšeli, že jsou trampolíny nebezpečné a hrozí na nich úrazy. Těm je ale možné se zcela vyhnout, stačí dodržet pár jednoduchých pravidel. Všechny jsme je pro vás stručně sepsali a určitě si je před první návštěvou trampolínového centra přečtěte zde!

 

Skákání je zkrátka zdravá zábava pro celou rodinu, tak zahoďte boty a přidejte se ke svým dětem. Protože KDO UMÍ CHODIT, MŮŽE S NÁMI SKÁKAT!

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým Jump Family

ZPĚT

Kontakt

JUMP FAMILY s.r.o.
IČ: 01918532
Jateční 51, Ústí nad Labem

www.jumpfamily.cz
eshop.jumpfamily.cz
info@jumpfamily.cz

Ústí nad Labem

Jateční 51, Ústí nad Labem [ mapa ]

Plzeň

Cvokařská 14, Plzeň [ mapa ]

České Budějovice

Husova tř. 686/17a, České Budějovice [ mapa ]

Most

Velebudická 1247, Most [ mapa ]

Olomouc

Pražská 255/41, Olomouc [ mapa ]

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací