Atrakce

FREE JUMP AREA

FREE JUMP AREA

Trampolíny všude kam se podíváš!

Síť vzájemně propojených trampolín na podlaze a bocích. To je naše hlavní scéna s vzájemně propojenými trampolínami. Vychutnejte si svobodu volného pohybu! K dispozici je všem věkovým kategoriím. Různé velikosti trampolín lákají k rozmanitým skokům a dalšímu učení!

SPORT TRAMPOLINES

SPORT TRAMPOLINES

Trampolíny pro profíky!

Profesionální sportovní trampolíny ti dají větší odraz a ty můžeš zvládnout i to, o čem se ti ani nesnilo! Ale pozor-zkoušej je až poté, co se rozskáčeš v naší Free jump area!

NINJA WARRIOR

NINJA WARRIOR

Překážková dráha, která není pro slabochy!

Staňte se Ninja bojovníkem tím, že prověříte své fyzické schopnosti na hřišti v našem parku. Dokážete dokončit celou dráhu v rekordním čase? Odměna jistá!

CAGEBALL

CAGEBALL

Vyzvi kamaráda na souboj!

Cageball je skvělý způsob, jak se bavit a zůstat fit. Je to soutěž 21. století. Hra vytrvalosti, zraku, síly a agility. Po pár minutách je každý K.O.!

BASKETBALL

BASKETBALL

Košíková s úsměvem!

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo zasáhnout basketbalový koš v jediném skoku? Vytvořili jsme high-tech hřiště, které Vám pomůže udělat přesně to a také další triky pod nebo i nad košem. Dejte si challenge!

DODGEBALL

DODGEBALL

Vybíjená na trampolínách dostává úplně nový rozměr!

Nemáte s sebou partu kamarádů, nevadí! Vybíjená spojuje! S radostí se k Vám přidají další sportovci, se kterými zažijete spostu zábavy. Využít můžete trampolíny klasické, tak i ty šikmé, čím více budete skákat, tím více protihráčů vybijete. Přidejte se!

WIPE OUT

WIPE OUT

Prověří Vaši fyzickou připravenost a postřeh! Zábava zaručena

Vyhraje pouze ten nejlepší! Tato atrakce spojuje skákání, obratnost, postřeh a skvělou zábavu. Wipe out prověří Vaší fyzickou připravenost, nebudete chtít tuto atrakci opustit, přijďte vyzkoušet!

PARKOUR WALL

PARKOUR WALL

Škola skoku!

Trénujte si skoky do pěnové jámy, salta a odrazy a postupně, po krůčcích dojdete ke svému vysněnému triku!

HOROLEZECKÁ STĚNA

HOROLEZECKÁ STĚNA

Vylez a skoč!

Vyzkoušejte se dostat na parkourovou stěnu s pomocí síly Vašich rukou a pak zacpat nos a skočit jako do vody do molitanových kostek!

© 2020 - JUMP FAMILY Plzeň
Cvokařská 17, Plzeň
IČ: 01918532
Zásady zpracování os. údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

JUMP Family arény:

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací