Otevřeli jsme zbrusu novou arénu Jump Family Most!

18. 1. 2020

Otevřeli jsme zbrusu novou arénu Jump Family Most!

Zatímco se 5. prosince v ulicích procházel Mikuláš s čertem a andělem, my jsme rozbalili opravdu velkolepou nadílku. Slavnostně jsme pro vás otevřeli brány nové vymazlené arény, Jump Family Most! A tuhle nadílku jste si pořádně užili! 

 

Nebyl jsi u toho? Nevadí, podívej se, na jakých atrakcích se u nás můžeš vyřádit a zarezervuj si návštěvu v nejbližším možném termínu! Jak jsou návštěvníci z našich arén v jiných městech zvyklí, i ta mostecká je pořádně nadupaná atrakcemi.

 

  • Donut slide - Miluješ koblihy? Na jedné takové "koblize” se u nás můžeš projet, nebo spíš proletět. A bude to vážně jízda!

 

  • Olympijské trampolíny - Tyto trampolíny vznikly původně jako tréninkový doplněk pro astronauty či sportovce a i když se zrovna do vesmíru nechystáš, u nás si je můžeš vyzkoušet! PS: Skafandr můžeš nechat doma ;-)

 

  • Wipe out - Tato atrakce prověří tvou fyzickou připravenost a akrobatické umění.  Propojuje skákání, obratnost, postřeh a samozřejmě, skvělou zábavu!

 

  • Ninja dráha - Nebo také Ninja course je atrakce pro všechny udatné bojovníky, kteří se nezaleknou žádné překážky. Dokážeš trasu dokončit v rekordním čase?

 

  • Cageball - To je speciální házená v bezpečně uzavřeném prostoru, který připomíná klec. Cílem hry je prohodit měkký míč otvorem v síti protihráče. Přijďte si s kámošem poměřit své síly!

 

  • Jump klubík - Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší a připravili pro ně bezpečné hřiště, kde si prověří pohybové dovednosti a užijí spoustu legrace.

 

A to není zdaleka všechno! Přečti si víc o všech atrakcích v Jump Family Most na našem webu: https://www.jumpfamily.cz/most/atrakce.html a podívej se na malou ochutnávku:

 

 

Novou arénu najdeš na adrese Velebudická 1247 v Mostě. Vydat se k nám můžeš během celého týdne včetně víkendů a svátků. Všechny informace najdeš na našem webu https://www.jumpfamily.cz/most/. Nezapomeň sledovat také náš Facebook a Instagram!

ZPĚT

Kontakt

JUMP FAMILY s.r.o.
IČ: 01918532
Jateční 51, Ústí nad Labem

www.jumpfamily.cz
info@jumpfamily.cz

Ústí nad Labem

Jateční 51, Ústí nad Labem [ mapa ]

Plzeň

Cvokařská 14, Plzeň [ mapa ]

České Budějovice

Husova tř. 686/17a, České Budějovice [ mapa ]

Most

Velebudická 1247, Most [ mapa ]

Olomouc

Pražská 255/41, Olomouc [ mapa ]

Sportovní potřeby a vybavení | MASTER-SPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací