Před 1. návštěvou

1) Můžu přijít kdykoliv se mi bude chtít? 

Vzhledem k naší maximální kapacitě doporučujeme provést rezervaci na počet skákajících předem na našich webových stránkách. Samozřejmě také prodáváme lístky JUMP na pokladně, ale mohou být dlouhé čekací doby, zejména o víkendech, svátcích a státních svátcích, kdy je vyprodán požadovaný časový interval.

Rezervaci (kromě skupinové nad 10 osob, školy- tyto mohou e-mailem) nelze provádět telefonicky, přes facebook, ani emailem, pouze přes rezervační systém našich webových stránek.

 

2) Co si vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně,  funkční oblečení je výhodou (v letních měsících určitě kraťasy a tričko, tílko) , neklouzavé pogumované ponožky jsou naopak podmínkou. Možnost zakoupení na recepci.

S sebou také doporučujeme pantofle, není vhodné se po areálu pohybovat pouze v ponožkách.

Skákání v džínách není povoleno.

 

3) Jak probíhá příchod do JUMP OLOMOUC?

Hned po svém příchodu (doporučujeme min.15 minut předem) se nahlásíte na recepci, kde dostanete první důležité informace a personál vás nasměruje do šaten. Před vstupem na trampolíny dostanete od našich trenérů bezpečnostní instruktáž a budete vpuštěni na trampolíny. Skákat začínáme vždy v celou hodinu.

© 2021 - JUMP FAMILY Olomouc
Pražská 255/41, 779 00 Olomouc
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

JUMP Family arény:

Sportovní potřeby a vybavení | MASTER-SPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací