Nová Jump Family aréna už i v Olomouci!

13. 2. 2020

Nová Jump Family aréna už i v Olomouci!

Slavnostně jsme otevřeli už páté trampolínové centrum - Jump Family Olomouc!

Hurá, je nás 5! Mostecká Jump Family aréna ještě voní novotou a my jsme pro vás otevřeli další, v pořadí už páté zábavní centrum revolučního jumpingu, tentokrát v Olomouci. A jak jste u nás zvyklí, jde o široko daleko největší arénu tohoto druhu. Najdete ji v 1. patře obchodního centra Olomouc City a rozkládá se na více než 1300 m2 vzájemně propojených trampolín a skrývá desítku dalších parádních atrakcí. Přijď je vyzkoušet všechny a užít si to pravé dobrodružství!

 

Moderní atrakce nejen pro sportovce 

Toužíš po cestě do vesmíru? To ti (zatím) nemůžeme splnit. Ale nezoufej! V naší olomoucké Jump aréně si můžeš vyzkoušet speciální olympijské trampolíny, které byly původně navržený pro astronauty a profesionální sportovce! Milovníci basketu si zase mohou zahrát na profíky a užít si ten úžasný pocit, když se jim podaří zasáhnout koš v jediném skoku.

 

 

Rád lezeš po stěnách a chtěl bys vyzkoušet free solo bez jištění? U nás máš jedinečnou příležitost. Pod čtyřmetrovou horolezeckou stěnou se rozkládá Foam pit plný měkoučkých molitanových kostek, který se postará o tvé pohodlné přistání! Kdo si rád prověří fyzičku, může si to rozdat s naším kolotočem. Jeho zrádná otočná ramena zdoláš jediným způsobem - musíš je přeskočit, jinak tě smetou!

 

 

 

Láká tě souboj jeden na jednoho? Vyzvi kámoše a porovnejte síly v nelehké bitvě na kladině. A pro ty co se rádi kloužou tu máme jednu specialitku: obří skluzavku Donut slide. A proč "donut”? Protože se projedeš na velké nafukovací koblize! 

 

 

 

Děláš si starosti, jestli na tohle všechno stačíš? Není důležité, jak moc zdatný sportovec jsi, s prvními výskoky i pokročilými triky ti poradí naši skvělí a zkušení trenéři. Nezapomeň si po svém výkonu odpočinout v naší kavárně plné luxusních dobrot

 

Skákat může každý od 4 do 99 let. A to i o víkendech a svátcích.

Všechny atrakce si mohou užít už čtyřleté děti v doprovodu svých rodičů, od 8 let na to můžete vlítnout sami. Jak už víš, skákání je zdravé a vhodné v každém věku, přivést tak můžeš klidně i babi s dědou!

 

Za zábavou můžeš dorazit každý den včetně svátků a prázdnin. Navíc skoro každý týden pořádáme parádní akce a garantujeme ti, že stojí za to. Sleduj nás na Facebooku a Instagramu, ať žádnou událost nepropásneš!

 

Celý tým Jumpu se těší na tvoji návštěvu!ZPĚT

Kontakt

JUMP FAMILY s.r.o.
IČ: 01918532
Jateční 51, Ústí nad Labem

www.jumpfamily.cz
info@jumpfamily.cz

Ústí nad Labem

Jateční 51, Ústí nad Labem [ mapa ]

Plzeň

Cvokařská 14, Plzeň [ mapa ]

České Budějovice

Husova tř. 686/17a, České Budějovice [ mapa ]

Most

Velebudická 1247, Most [ mapa ]

Olomouc

Pražská 255/41, Olomouc [ mapa ]

Sportovní potřeby a vybavení | MASTER-SPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací