Kroužky 2023/2024

19. 6. 2023

Kroužky 2023/2024

Všechny kroužky pro školní rok 2023/2024 jsou vypsány. Podívejte se na to svou arénu a vyberte si kroužek. Hlavní novinkou je spolupráce se Spolkem pro aktivní děti, která přináší spoustu výhod.

🤸Sportovní kroužek v trampolínovém centru je zábavná a aktivní forma trávení času pro děti i dospělé. Trampolínové centrum nabízí širokou škálu trampolín a dalších atrakcí, které poskytují skvělý prostor pro sportovní aktivity.

🤸‍♂️V takovém kroužku se účastníci naučí různé skoky a triky na trampolínách. Mají přístup ke zkušeným proškoleným instruktorům, kteří je vedou a poskytují jim rady a technickou podporu. Instruktoři také organizují různé hry a soutěže, které rozvíjí dovednosti a soutěživost účastníků.

🤸‍♀️Během kroužku se děti a dospělí naučí základní trampolínové techniky, jako jsou skoky, salta, rotace a různé kombinace těchto prvků. Instruktoři vyučují správnou techniku a také se věnují bezpečnostním pravidlům, aby se minimalizovala možnost úrazů.

💪Sportovní kroužek v trampolínovém centru přináší mnoho výhod. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak trávit čas, trampolínové skákání může zlepšit koordinaci, rovnováhu, sílu a vytrvalost. Tímto způsobem se účastníci zapojí do fyzické aktivity a získají nové dovednosti, které mohou využít nejen v trampolínovém centru, ale i v jiných sportovních činnostech.

 

ZPĚT

Kontakt

JUMP FAMILY s.r.o.
IČ: 01918532
Jateční 51, Ústí nad Labem

www.jumpfamily.cz
eshop.jumpfamily.cz
info@jumpfamily.cz

Ústí nad Labem

Jateční 51, Ústí nad Labem [ mapa ]

Plzeň

Cvokařská 14, Plzeň [ mapa ]

České Budějovice

Husova tř. 686/17a, České Budějovice [ mapa ]

Most

Velebudická 1247, Most [ mapa ]

Olomouc

Pražská 255/41, Olomouc [ mapa ]

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací