Atrakce v Jump Family: 2. Cageball

21. 11. 2019

Atrakce v Jump Family: 2. Cageball

Cageball je hra vytrvalosti, zraku a síly a také skvělý způsob, jak se výborně bavit a zůstat fit. Pojď se o něm dozvědět víc!

Jak už víš, Jump Family to nejsou jen trampolíny, ale také spousta dalších parádních atrakcí na jednom místě. V minulém díle jsme si posvítili na Airtrack  a dnes se vrhneme na atrakci jménem Cageball!

 

Pokud zvládáš alespoň základy angličtiny, víš, že cage = klec, ball = míč. Není tedy těžké uhodnout, že jde o speciální házenou v uzavřeném prostoru, který připomíná klec. Jen místo mříží má ze všech stran sítě. V dolní ploše Cageballu jsou dvě samostatné trampolíny a síť celou "klec” rozděluje na dvě poloviny. A díky tomu, že sítě jsou všude kolem tebe včetně stropu, můžeš si vyskakovat co hrdlo ráčí a nehrozí ti, že vypadneš ven.

 

Hra je určená pro dva a více hráčů, kteří se snaží prohodit měkký míč otvorem v síti protihráče a za žádnou cenu nenechat soupeře udělat to samé. Za každý hod do otvoru protivníkovy sítě získává hráč bod a vyhrává ten, kdo jich má na konci hry nejvíc.

 

Podívej se na video, jak to vypadá, když to hráči pořádně rozjedou a přijď si Cageball vyzkoušet na vlastní kůži do některého z našich zábavních center Jump Family! V současně době nás najdeš v Plzni, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a od prosince 2019 i v Mostě a Olomouci. Neustále se ale rozrůstáme, takže další centrum ti otevřeme třeba hned za rohem. Sleduj náš blog, Facebook nebo Instagram a neunikne ti žádná důležitá novinka! 

 

ZPĚT

Kontakt

JUMP FAMILY s.r.o.
IČ: 01918532
Jateční 51, Ústí nad Labem

www.jumpfamily.cz
eshop.jumpfamily.cz
info@jumpfamily.cz

Ústí nad Labem

Jateční 51, Ústí nad Labem [ mapa ]

Plzeň

Cvokařská 14, Plzeň [ mapa ]

České Budějovice

Husova tř. 686/17a, České Budějovice [ mapa ]

Most

Velebudická 1247, Most [ mapa ]

Olomouc

Pražská 255/41, Olomouc [ mapa ]

Sportovní potřeby a vybavení | MASTER-SPORT.CZ

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací